Jump to content

APIE SERVERĮ. !

Projektas veikiantis nuo 2013 metų. 2017 metais keitėsi projekto pavadinimas iš tomorrowmc.lt į bedrock.lt. Šiais metais serveriui sukanka 6 metai! Džiaugiames kad žaidėjai renkasi mūsų serveri.

Minecaft atsisiuntimas

Dqrko

Narys
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Dqrko

 • Rank
  Naujokas

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sveikas, atvykes į mc.bedrock.lt serverį.
 2. Dqrko

  Knuff_ Gerulis

  Tu tik dėl event'ų ir dalynimu? aš del to nesakyčiau Sakyčiau patikimas ir pnš ar iškirtinis jis žmogus? Nėra tokiu. kurie išiskiria iš kitu. Knuff tik mldc esa. Na ir rakinam tema.
 3. Jūsų vardas: Arnas Kiek jums metų? 17 Kur gyvenate? Kaunas-Vilnius Kuo domitės? Kašiu ir futbolu. Ar turite sesių, brolių? NeiVieno. Ar turite gyvūnų? Nieko. Jūsų charakterio bruožai: Draugiškas,Padedantysis. Ar ką nors lankote? Krepšinis,Futbolas Kaip radote mūsų serveri ? Na kaip visi. mc serveriai Nuotrauka: Negausit
 4. Koks jūsų slapyvardis serveryje? Dqrko Kiek jums metų? 16 Kiek laiko žaidžiate bedrock serveryje? Na kaip prisimenu tai lošiu jau kaip ir nuo starto tik ant kito acc. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriumi ? Nes matau kad serveris silpneja bei padėčiau keikiasi ir reklamuoja kitus projektus. Ką darytum jeigu atėjo naujokas ir pradėjo reklamuoti kitą serverį? Na tai /mute (Žaidejo nick'ąs) 60minučiu už reklamavima bei ss pasidaryčiau ir kelčiau i forumą kad galėtu nubausti Prižiuretojas arba Savininkas Kodėl turime būtent jums duoti Chat Moderatoriaus pareigas? Nes esu mandagus,kvieščiau žmogeliukus i bedrock'ą bei padėčiau jums šitame projekte. Bei esu ban-ip galima unban-ip? Dqrko
 5. Jūsų vardas žaidime: Dqrko Aprašykite savo pasiūlymą: Sveiki, naujokai neturi item'u ir pnš. tam ir yra laimėti daiktus,paslaugas,pinigus [Event'us darykit] Pvž už Top pirma vieta kill'u gauna kažkokia paslaugą pinigu ir ivairiausiu dalyku. Kuo šitas pasiūlymas gali būti naudingas serveriui? Galima butu daugiau pritraukti žaideju į serverį. galbut naudingą.
 6. Jūsų vardas žaidime: Dqrko Žaidėjo vardas kuris nusikalto:Knuff_ Kuo žaidėjas nusikalto? Pervedziau pinigus ir laimejau eventa ir nedave 1milijono 200k praradau Įrodymai (ss/video):
 7. Obuoliukas tikras name: Knuff_ scameris jibanas :)

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taipat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose

Sekite mus facebooke

×