Jump to content

APIE SERVERĮ. !

Projektas veikiantis nuo 2013 metų. 2017 metais keitėsi projekto pavadinimas iš tomorrowmc.lt į bedrock.lt. Šiais metais serveriui sukanka 6 metai! Džiaugiames kad žaidėjai renkasi mūsų serveri.

Minecaft atsisiuntimas

Recommended Posts

jis labai jau užknisa banina be įrodymu ir pnš bet šnd jau jis užpiso atėjo tp  aš klausiu ka čia darai anas pyst banip .

blet aš šita serva lošiu nuo  neatminemu laikų kai dar žaidsdavo toks lauris  creepo drg be rods bet ble dar tokio debilo kaip piglt nemačiau nors  pakalbėtu norm ,o iškart banip nžn iš

kur jūs gavot šita idiota bet jis netynkamas geriau jau sejliu sugražinkit  jopapa aš dar su 2 acc atėjau i serva su nicku  paasikinius , unban   kol ne banip    o aš buvau  skywars  warpe  nepačiuose  skywarsuose  ne battle mape  o blet kur arenu paspaudi  aš ten atsiradau kai ėjau warp skywars kai tokie dar buvo ir aš su šitu acc nežaidzavau acc UltraPro  ir  neišeidavau iš warp skywarsu   iki kol jie pranyko tada  creepas mane 3d banino už bhopa nu suprantama čytai  banas ok , bet kad nx atsitelint  ir banip pist tai jau zajibal  tas net apie patikras neesa girdėjas  tai zajibal jis adminas kad savo darbo nežina  nu aišku jo manim ubaninti iškarta kai tpa normalu bet čia visiškas zajibaltiškumas  blet dabar prašau unbaninti mano accouna UltraPro aišku jum  įrodymu reik tai prašom

keulevoras    0

Išmok rišliau parašyti, čia tokia maišalynė, kad nieko nesuprasi. Ban gavai už tai jog prisijunęs prie ultrapro acc pradėjai rašyti,, einam buginti creeperis off'', atsiteleportavus tu buvai /warp skywars, kuris buvo uždarytas dėl bugų naudojimo. Atsiteleportavus gavai ban, o ne banip, o patikrą reik daryti kai tikrini ar žaidėjas turi ČYTUS, čytai čia visiškai nesusiję. Prieš wipe irgi buvai gavęs banip ir ban už bug'ų naudojmą. Dar lygtais minėjai jog naudoji nordvpn premium? Tai kame problema ?

19:51:23 Prisijungei per Ultrapro acc

[19:55:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Valstietis] UltraPro ? creepo nebera

[19:55:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Valstietis] UltraPro ? einam bugint

[19:56:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Valstietis] UltraPro ? duok man daryt ka noriu ???????

Kam čia šitą rašei? Jei nieko neslėpi nereik ir rašyti tokių nesąmonių

[19:56:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] PigLT užblokavo UltraPro už Bugu naudojimas.

Ką, matome, jog prisijungei 51 minute, o išbuvai iki 56, 5 minutes praleidai /warp skywars kol galiausiai daviau tau ban'ą. Manau jog tavo žodžiai ,,einam buginti'' ir privertė mane užblokuoti tave

Better late than sorry kaip sakoma,

Banip tu neturi

eik tu nx net komandu nemoki pydaras kazkoks 

blet trbt moki naudoti komandas ./ban ./banip  ir console ziureti ,  tik db nuemiai  pimpalasti iskur adomas tave isgimde

Edited by UltraProPvPHack
  • Patinka 1
  • Neigiamai 1

Patevis    1

Kur ta zajabala istrauket pas stume kurpe ir pist uz pasakyta teisibe dar 7d mute ngl pz isgrupes meto neradu linko tei kreipuosi i jus nuujimkit jam adminą ir man kat kalbet kaleciau kitus roustina an jo pasakai kaska pist mute gauni na jei negausiu as unmute nzn gal nebezaisiu servo uz tokias nesamones aciu

• Neigiamai 1

keulevoras    0
On ‎2019‎-‎09‎-‎03 at 21:10, Patevis parasė:

Kur ta zajabala istrauket pas stume kurpe ir pist uz pasakyta teisibe dar 7d mute ngl pz isgrupes meto neradu linko tei kreipuosi i jus nuujimkit jam adminą ir man kat kalbet kaleciau kitus roustina an jo pasakai kaska pist mute gauni na jei negausiu as unmute nzn gal nebezaisiu servo uz tokias nesamones aciu

Parašyk lietuvių kalba, ačių.